Pozdrav! Molim vas ako bi mogli odgovoriti na ovo pitanje ja sam jako u strahu jer sam vec svasta procitao o tome pa sada ovdje pitam. Imam 18 godina ovako prije par dana sam primjetio da teze mokrim koda mokraca ostane kod glavica kada nategnem kozicu sve je u redu mokraca ide savrseno i isto tako sam primjetio bijele naslage na glavicu koje mogu oprati neznam koliko dugo sam imao te naslage da li mi mozete reci sta da radim jer nisam u mogucnosti otici kod urologa 3 tjedna na odmoru sam pa me zanima penis me ne pecka ni nista samo sam uocio te bijele naslage i kad mokrim ide malo teze koda se zadrzava u predjelu glavica i kad mi je kozica spustena osjecam nekakvu osjetljivost na desnoj strani glavica molim vas za odgovor puno sam citao na internetu i uplasio sam se da li to moze cekati 3 tjedna jako me strah da nije rak penisa inace prem se skoro svaki dan hvala na odgovoru lijep pozdrav

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Na osnovu opisa nije jasno da li kozicu prepucijuma mozete prevuci preko glansa
      penisa i da li su bele naslage /smegma / ispod prepucijuma. Ako je prepucijalni otvor suzen
      zbog toga i mokrite otezano.
      u tom slucaju bi se radilo o obicnoj fimozi.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #118704

    • Imam pitanje imam dečaka 2,5 godine, danas u toku presvlačenja sam primetila da mu se na polnom organu ispod kozice piše stvorila belicasta masa da nazovem. Na dodir ga ne boli. Ako može pomoć. Unapred zahvalna

    • Hvala na prethodnom odgovoru evo imam jos jedno pitanje kozicu prepucijuma mogu prevuci a ove bijele naslage su bile ispod kozice i ja sam ih sada oprao i vise ih nema ali sad mi se pojavilo neko crvenilo na sredini glavica i skroz dole crvena tockica na desnoj strani ispod glavica peckalo me je jedan dan i evo danas nista ne pecka ali crevene tockice su jos ovdje ako treba mogu vam poslati sliku jer kao sto sam rekao nisam u mogucnosti ici urologu 2 tjedna pa me zanima da li je nesto opasno najvise me je strah raka penisa nikad nisam imao seksualni odnos i da li je rak penisa moguc u ovoj dobi? Ili ne daj boze da ga imam? Hvala