Poštovani, moj otac je operisan od neoplazme prostate pre godinu dana, tumor ii stepena sa gl. Skorom 2+3 i dobrim prognozama. Na prvoj kontroli posle 6 meseci ima uredan eho nalaz abdomena i nedetektovan psa. Godinu dana posle operacije psa je 0, 01. Interesuje nas da li je ovo malo uvećanje vrednosti psa opasno i da li nam preporučujete neku terapiju ili dalje preglede. Najlepše hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo, otac mora biti pod stalnom kontrolom onkoloskog konzilijuma.
      psa ne treba da raste vise.
      pored terapije koju ordiniraju na konzilijumu, otac moze koristiti i
      suplemente.
      ako vas to zanima imate moj meil: bocokic@gmail. Com