Postovani, 3 godine sam u braku i konsttairano je muzu da ima aglutenaciju repovima. Zanima me postoji li neka terapija da bi se to popravilo, i da li moze uspjeti inseminacija ukoliko je kod mene sve uredu? Obzirom da je muz radio spermiogram i dobio ovu dijagnozu, te da na 3000 obrtaja u centrifugi nije bilo niti jednog "odlijepljenog" zdravo kako god spermija, da li je uzalud raditi inseminaciju? Hvala

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Postoje postupci u pripremi spermatozoida pre vto gde se spermatozoidi oslobadjaju
      antitela. To je jedna mogucnost.
      druga mogucnost je da pokusa suprug promenom nacina ishrane i suplementacijom da se oslobodi
      asa.
      za vise moj meil: bocokic@gmail. Com