Postovani, par dana u nazad ne masturbiram, niti imam sexualne odnose. . Primecujem da se crvenilo povlaci, mada je jos prisutno, a peckanje je prestalo. Da li mislite jos uvek da treba da uradim bris? Podseticu vas koji je slucaj u pitanju. Postavio sam pitanje: postovani. . . Imam problem koji traje nekoliko dana. Pojavilo mi se neko crvenilo, kao da je upala na kozici penisa. Uz to kada prevucem kozicu preko glavica osetim peckanje. Brine me sta moze da bude u pitanju? Unapred hvala vas odgovor je bio: poštovani, uradite bris sa promena na bakterije i gljivice. Terapije je po dobijanju nalaza. Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Brisevi treba da otkriju uzrocnika infekcije i da se terapija ne daje napamet
      vec ciljano.
      posle odnosa se situacija moze ponoviti pa je zato bolje da znate na cemu ste.