Postovani imam problem sa kozicom, kada mi je penis u erekciji ne mogu da prevucem a kada nije onda mogu da li postoji nesto da se prosiri frenulum ili kozica neke kreme, imam 15 godina, da li je potrebna operacija, kada mi penis opusten prevucem, i vidim frenulum koji je kao da je zalepljen za glavic, da li to moze nekako da se prosiri pa da se s vezbom moze prevuci i kada je u erekciji, i da li je bas potrebna operacija, molim vas pomozite

    Odgovoreno: 25. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte vezbama prevlacenja kozice prepucijuma preko glansa penisa uz koriscenje
      kantarionovog ulja.
      ako ne uspete onda je najbezbolnije da se operativno koriguje i frenulum i fimoza.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #118611

    • Gde mogu da procitam o tom korigovanju fimoze i frenuluma? Kako se zove ta operacija?