Nakon ejakulacije imam tupe bolove u testisima, u dnu korena, perineumu, svakodnevno u butinama, u zadnjem delu ledja ponekad i u trbuhu. Za hlamidiju nema nijedan simptom. Pre godinu dana sam imao neko crvenilo i osip na glavicu peckanje i svrab ali mislim da je uzrok koriscenje velikih kolicina vitamina c, prosao kroz anksioznost i antibiotike svakakvi sapuni itd. Nadam se da nije neka polna bolest? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o hronicnom prostatitisu.
      treba uraditi urin, urinokulturu, briseve uretre na bakterije, gljivice,
      hlamidiju, mikoplazme, gonokok i trihomonas.
      tek posle ovih pretraga mozemo govoriti o cemu se radi.