Postovani, dr ljubisa odgovorili ste mi danas vezano za spermogram mog supruga. Hvala vam. Imam jos jedno pitanje dali mislite da bi u njegovom slucaju mogle da mu pomognu kapsule profertil. Urolog mu je to prepisao pre dva meseca ali zbog cene nismo u mogucnosti da ih nabavimo. Ili mozda mozete da mu preporucite nesto drugo.

    Odgovoreno: 21. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Profertil je fantastican preparat, ali bih vam ja predlozio da pocne sa uzimanjem tab. Paraprotex i
      probiobalance posto je u spermogramu imao povisene leukocite, sto je sigurno znak prisutne
      infekcije. Ovu terapiju da sprovodi 5-6 meseci i da posle toga proveri spermogram a tek posle toga
      da uzima profertil.
      videti na www. Suplementi-srb. Com