Postovani imam vec duzi vremenski period problem sa cestim i bolnim (mislim peckanje) uriniranjem posle ejakulacije. Cim ejakuliram tera me po nekoliko puta da idem do toaleta da uriniram, pritom se javlja peckanje svaki put, ali svaki put. Ukoliko ne idem da uriniram, javlja se tup bol u predelu mokracne besike i opet me tera na uriniranje sa peckanjem. . Cak i kad se samozadovoljavam javlja se potpuno ista situacija. To peckanje i bol pri mokrenju se javlja samo i iskljucivo posle ejakulacije. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 21. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o prisutnoj infekciji koju bakterioloskim pregledima treba detektovati.
      zato uradite spermokulturu, urinokulturu i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas,
      hlamidiju i obe mikoplazme.
      terapija bi isla posle nalaza.