Postovani imam vec oko tri god. Da ne mogu lepo da odrzim erekciju bio sam u duzoj vezi i pre par meseci sam raskinuo i sad se plasim da udjem u sexsualni odnos sa novom partnerkom. Mislim da je psihicki problem, jer kad gledam porno filmove meni je totalno tvrd, i primetio sam da nema onog golicanja u testisima kad sam u predigri, jer kada sam jednom lekaru to ispricao on mi je rekao da uzmem ezereks mesec dana i tada se povratilo to golicanje i imao sam normalan odnos, kada sam prestao posle kratkog vremena opet je postalo sve isto. Zanima me sta vi mislite i da li je to samo psihicke prirode ili bi trebao neke vitamine ili sta god. Imam 24 god. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 07. 2013.
    • Poštovani,
      U stresu ste pa pokusajte da to stanje izmenite promenom ishrane i navika.
      koristite suplemente duze vreme.
      pokusajte i sa povremenim uzimanjem cialis tableta.
      mozete se javiti na pregled kod urologa.