Postovani doktore. Molio bih vas za misljenje. Semena tecnost mi je promenila boju uradio sam analizu krvi i mokrace i sve je ok. U mokraci nema bakterija. Uradio sam i spermokulturu i kultura sperme je sterilna a mikoloski nalaz je negativan. Levi testis mi je malo uvecan i bolan. Interesuje me koliko je to ozbiljno i molio bih vas za malo detaljnije objasnjenje. Inace doktor mi je prepisao gentamicin injekcije i chymoral tablete. Molim vas da mi sto pre odgovorite.

    Odgovoreno: 19. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Na osnovu terapije i uvecanja levog testisa koje spominjete, najverovatnije da se radi o zapaljenskom
      procesu na testisu i epididimisu.
      to se leci antibioticima.
      uz antibiotike koristite i probitike.
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8 nis