Dragi doktore, pre 5 dana pri grubom seksu nastala je pukotina na uzici penisa (na frenulum praeputii) . Od tada kada god dodje do penetracije, ta pukotina jako boli. Ja sam se u prva 3 dana suzdrzavao od seksa, i prestalo je da boli. Onda sam pokusao ponovo i bol se vratio. Vazno je napomenuti da se bol javlja samo tokom seksa. Pukotina je vrlo mala i njenom centralnom delu mozete opaziti malu rupicu. Pukotina je i pored prvobitne apstinencije ostala isto, tj. Nije zarasla, samo se crvenilo smanjilo. Unapred zahvalan na vasem savetu.

    Odgovoreno: 18. 07. 2013.
    • Poštovani,
      To treba malom intervencijom korigovati.
      ako se tako ne uradi naptavit ce se oziljak koji ce stalno"pucati"pri
      odnosu i imat ce te vec znate kakve probleme.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis