Postovanje, vec par puta ujutru se probudim sa bolom u stomaku u predelu pupka imajuci potrebu za mokrenjem, prilikom mokrenja, mokraca je zute boje, kada mokrim u wc solji se pojavi jako velika pena. . Interesuje me vase strucno misljenje sta to moze biti, naglasio bih jos da se nazalim u mesecu verskog praznika - posta i da se u ranim jutarnjim satima prekomerno jede i pije, a preko dana ne unosi se nikakva hrana i pice. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Prvo uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i ultrazvuk organa
      gornjrg abdomena, besike i prostate.
      sa nalazima se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com