Moje postovanje dr. Ovako: kada ustajem ujutru da mokrim osecam blago peckanje, i imam osecaj ko da malkice imam bolove, aj da kazemo da je se taj bol stvara odprilike tamo gde su buburezi bio sam kod lekara i receno mi je da je to neka infekcija! Kako dolazi do te infekcije i zbog cega? Sta bi mogo da koristim protif ovog peckanja? Hvala. . . .

    Odgovoreno: 15. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Bilo bi najbolje da uradite potrebne laboratorijske preglede
      krvi i mokrace, kao i potrebna bakterioloska ispitivanja,
      pa da se tacno zna o kojoj se infekciji radi.
      pretpostavljam da vam je doktor dao terapiju za infekciju.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis