Imam problem koji traje vec skoro 3 meseca. Pocetkom maja sam imala problem sa besikom koji je obuhvatao cesto mokrenje, bol pri mokrenju i drhtavicu, medjutim to je proslo u periodu od 3, 4 dana, a za to vreme sam pila ciprocinal i caj od origana. Takav problem se do sada pojavio jos 2, 3 puta, ali sa znatno manjim bolovima i kracim periodom trajanja (trajalo je svega pola dana, eventualno dan) . Isla sam kod lekara, radila urinokulturu i urin, sve je bilo u redu, a lekar mi je prepisao palitrex. Prvo sam mislila da je to zbog seksualnih odnosa, medjutim i danas su se simptomi ponovo pojavili, a seksualnih odnosa nije bilo. Pomozite mi molim vas, izludecu. Hvala.

    Odgovoreno: 14. 07. 2013.
    • Poštovana,
      U vise navrata ponovite urin i urinokulturu.
      uradite i briseve na bakterije, gljivice, trihomonas, gonokok. Hlamidiju i obe mikoplazme.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis