Po[tovani, radila sam laboratoriju reyultati su u granicama normale, jedino u laboratorijskom nalayu urina eritrociti su 80. 0. A sedimentacija eritrocita je 10. 0. Sta to znaci? Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Eritrociti se u sedimentu urina broje ako su do deset a posle toga
      se oznacavaju sa dosta ili masa pa mi nije jasno sta ste mi vi to
      poslali.
      se je dobra.
      mozete mi poslati skeniran nalaz na moj meil: bocokic@gmail. Com