Postovani, moj dugogodisbji decko ima sledeci proble. -pobekad mu nakon duzeg/grubljes odnosa na vrhu penisa se pojave crvene tackice. Ovaj put, nakon par ceaxih odnosa prvo su mu se pojavile tackice a zatim i sitne ranice, vise kao oguljena koza. Nedavno sam bila na gin. Pregledu gde je sve bilo u redu a ovo mi lici na candidu, sa kojom ja nemam probleme pa smo nalo zbunjeni. Ponekad, te tackice znaju i da svrbe. Recimo da to izadje par puta godisnje i prestane nakon dan dva. Hvala vam na odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Neka decko uradi bris sa promena na bakterije i gljivice
      pa ce tacno da se zna uzrok.
      vi mozete uraditi vaginalni sekret, vaginalni i cervikalni bris na bakterije
      i gljivice.