Nanošenje triderm masti na glans penisa je izazvalo na rubu glansa, sa prednje leve strane nabor kože. Taj deo glansa je bolan na dodir kada je penis u opuštenom stanju i dok se ne uspostavi potpuna erekcija. Kada je erekcija potpuno uspostavljena, taj deo se raširi i postane manje osetljiv, tako da bol nije primetan. Da li ovaj bolan delić treba tretirati nekom mašću ili kremom ili ga ne treba dirati?

    Odgovoreno: 04. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Triderm u sebi ima i kortikosteroida pa nije pozeljno tu mast stalno koristiti.
      pauzirajte malo sa nanosenjem masti, a pokusajte sa uljem od kantariona.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #117880

    • Nisam koristio nikakvu mast već duže vreme. Taj nabor na koži je prisutan već više od 8 meseci, a triderm mast sam koristio pre više od godinu dana. Mislio sam da li treba tretirati taj deo možda nekim drugim sredstvom, radi smanjenja bola.