Patovni uradio sam analizu spermokulturu zbog predhodnog lecenja upale prostate pre 3 meseca e sad kad sam uradio spermokulturu u rezultatu pise leukociti 9-10 aglutinacija spermatozoida i izolovan je staphylococcus aureus i osetljiv je samo na ciprofloksacin da li je ponovo upala prostate i koji bi lek trebao da pijem i koliko dugo? Unapred hvala poštovani, cim je izolovana pomenuta bakterija radi se o upali prostate. Lecite je po antibiogramu dve nedelje ciprofloxacinom. Obavezno koristite probiotike a posle dve nedelje uzmite i paraprotex sa probiotikom narednih 4-5 meseci. Samo da dodam na ovo pitnje koje probiotike je najbolje da koristim i hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 03. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Po zavrsenoj terapiji ciprofloxacinom nastavite da uzimate paraprotex i probiobalance tablete
      najmanje tri meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com