''pre svega da se predstavim. Zovem se jovan i imam 17 godina. Imam problem sa penisom. Moj penis je kriv u levu stranu i ceo je prekriven kozom. To mi predstavlja veliki psihicki problem. Poslacu vam sliku pa vidite. . Bitniji mi je vas odgovor kod zakrivljenosti. . . Iskreno se nadam da cete mi odgovoriti. Mnogo bi mi znacilo. Hvala unapred. '' ovako je glasilo moje pitanje prosli put ali sam slucajno zaboravio da posaljem sliku

    Odgovoreno: 03. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Iskrivljenost se moze hirurski korigovati ali ako ne budete imali smetnje pri
      odnosu onda to i ne treba uraditi.
      fimozu resite operativno jer je to mali rutinski zahvat.