Poštovanje! Poštovani imam pitanje za urologa, imam problem već godinu dana posle jednog oralnog odnosa sa nepoznatom devojkom, od taka me je pocelo zariti u uretri i natekao mi je vrh penisa, pio sam antibiotike jer je urolog mislio da je upala, medjutim posle mesec dana simptomi se vracaju u blazem obliku i sve do danas, radio sam briseve na sve bolesti nista nije nadjeno osim na ganoreju. Zarenje nije konstantno svaki dan i nije jako izrazeno, danas sam primetio na kozici nesto kao ugrušak koji je bio providan kao gel ili silikon, čvrst. Sta moze biti u pitanju.

    Odgovoreno: 30. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste uradili bris uretre i prepucijuma na bakterije i gljivice.
      ako niste, uradite i briseve uretre na trichomionas vaginalis i gonokok.
      ako se ne izoluje gonokok onda uzimajte paraprotex i probiobalance tablete
      narednih dva tri meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com