Imam problema sa erekcijom. Nemam jutarnju erekciju, nemam volju za seksom, tijekom snošaja nemam nikakav osjecaj ugode, nemam potpunu erekciju. Ti simptomi mi se javljaju vec 3-4 mjeseca, zanima me jesu li oni psihološke naravi ili da posjetim lijecnika, i da imam 20 godina i ne pijem i ne pusim, postoji li mogucnost da imam manjak testosterona?

    Odgovoreno: 29. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Urologa treba nesumnjivo da posetite, iako mislim da je to kod vas
      sve na psiholoskoj osnovi.
      pokusajte malo da promenite nacin zivota. Izbegavajte stresne situacije.
      promenite nacin ishrane. Sto vise sportskih aktivnosti.
      koristite suplemente redovno.
      sada u pocetku pokusajte sa levitrom ili cialisom pored
      suplemenata.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #117711

    • Postovani da li moze prehlada testisa ili moktacnih kanala biti uzrok svega toga?