Postovanje, imam 26 godina i već par godina nemam jutarnje erekcije. Mislim da sam za to krivac ja jer u toku studiranja nikako nisam masturbirao. Mislio sam da je to jedini nacin da se izborim sa jutarnjim ejakulacijom koja je bila neugodna. Nisam još stupao u seksualni odnos, a uvijek kad bih pokušao penis mi se digne i ondma spadne. Ponekad pomislim da sam aseksualan i da sam potpuno izgubio volju za seksom. . . Molim vas pomoć, da li da pajem vijagru, ako ponekad imam i aritmiju? Ili neki drugi lek jer me sramno na drugi nacin suočiti se sa problem. Unapred zahvalan,

    Odgovoreno: 01. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Mislim da bi vas problem najbolje resio klinicki psiholog.
      njima je posao resavanja problema koji vi imate i ne treba
      da se uopste ustrucavate da idete do njih.
      uz koriscenje viagre, cialisa, levitre je neophodna i stimulacija
      partnerke. Zato je mislim dobro da koristite stalno i biljne preparate.