Od sinoc osecam bol u levom testisu i donjem delu stomaka sa leve strane pracen tamperaturom (38. 2 izmerenom u uhu) . . . Bol prestaje samo dok mirujem (lezim ili sedim) u becu nemam zdravstveno osiguranje, tako da nisam posecivao urologa. . . Mogu li da dobijem bar pribliznu informaciju o cemu se radi? Unapred hvala. . . .

    Odgovoreno: 29. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Ako postoji i otok pored povisene temperature sa drhtavicom moguce je da se radi o akutnom epididimitisu.
      to ce te tesko moci da lecite bez pomoci doktora.