Postovani, imam bolove u predelu desnog testisa, bio sam kod urologa i radio ultrazvuk i laboratoriju. Rezultati labor. Su dobri, a na ultrazvuku se vidi cista na glavi epididimisa 5mm. Boli me i imam problema na poslu, jer stalno stojim. Dali da trazim operaciju i odstranim cistu?

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Cista je mala i ona ne izaziva bolove. Nju ne treba da dirate.
      pratite je samo ultrazvucno jednom do dva puta godisnje.
      proverite kod hirurga da nemate pocetnu preponsku kilu na strani koja vas boli.
      ako se to iskljuci, onda proverite da li je sve u redu sa prostatom koja
      cesto daje bolne senzacije u testise.

      poliklinika "boookic"
      nikoletine bursaca 8
      nis