Postovani doktore, zanima me da li bakterija halmidija i urealiticum moze da utice na probleme sa zglobovima?

    Odgovoreno: 25. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117557

    • Evo da vam se javim pre pregleda upoznao sam devojku preko interneta, vidjamo se vec dva meseca, a prosle nedelje smo imali prvi put seksualni odnos, to je bilo u subotu na nedelje. . Ona je vec u utorak zvala i rekla da joj se pojavljuje svrab na vagini, a danas mi je rekla i da je pocelo peckanje i kao da sam joj ja preneo halmidiju. . . Ne znam koliko je bitno da kazem i da je dobila ciklus mesecni pre dva dana. . Ja do sad nisam imao nikakve polne bolesti, bar da znam, nikad nikakvu iritaciju, crvenilo. . Ili nesto slicno na polnom organu. . . Ja imam 36 god a ona 39 zanima me dali je moguce da simptomi krenu posle dva dana. . . I dali svrab i peckanje jedni od simptoma. . . Unapred veliko hvala. . . .