Postovani doktore imam problem sa potencijom. Ne mogu da ostvarim dovoljno jaku erekciju potrebnu za odnos-tacnije penis se digne ali u polukrutom stanju, a ta erekcija se brzo gubi. A i kada uspe dovoljno da se ukruti potencija se tokom odnosa gubi tj gubi se taj osecaj uzitka narucito sa kondomom. Imam 25 godina, ne pusim, povremeno popijem koju vise ali retko, umereno sam gojazan (2 m visok, 101 kg tezak) , umerena fizicka aktivnost. Imao sam vezu od 5 god i nikada nisam imao problema sa erekcijom (potencijom) , posle te veze sam pauzirao izvesno vreme, i sada mi se ovo desava sa novim partnerkama. Takodje moram da napomenem da sam imao problima sa prostatom (blaga bhp) -ali isao sam kod urologa i lecio to. Zanima me da li je to u pitanju ed ili je mozda libido u pitanju. Takodje bih zamolio za neki koristan savet-neku terapiju, nesto da mi pomogne da to prevazidjem. . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 25. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Promeniti stil zivota i nacin ishrane. Povecati fizicku aktivnost.
      redovno koristiti suplemente.
      povremeno koristite pde5 inhibitore.
      smatram da je sve to samo prolazno.