Moj problem je hronicna upala prostate najveci je problem cesto mokrenje i slaba erekcika trenutno pijem samo cajeve brusnica, uva i kopriva jer mi nije pomogla terapija od urologa kod kog sam bio sta bih mogao da koristim za cesto mokrene i za bolju erekciju da li bih mogao za erekciju da koristi libido tablete ili nesto drugo imam 24 god.

    Odgovoreno: 22. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Uzrok slabije erekcije je hronicna upala prostate.
      iz ovoga proizilazi da saniranjem prostatitisa resavate
      i problem sa erekcijom.
      za upalu mozete koristiti cajeve koje vec uzimate ali tu
      terapiju dopunite i suplementima: paraprotex, probiobalance, panax ginseng,
      ddrops. .
      mozete pokusati i sa uzimanjem libido tableta ili jos bolje levitre.
      videti na www. Suplementi-srb. Com