Postovani, vec 2-3 sedmice osecam neku neprijatnost u testisima (nekad u levom nekad u desnom) i testisi u mosnji izgledaju nekako obeseni-deluje kao da je mosnja veca. Pored toga, primetio sam da mi je uretra povecana od korena penisa pa do ispod testisa to se narocito primeti tokom erekcije. Imam 23godine. Sta moze biti uzrok? Hvala. . .

    Odgovoreno: 21. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Velika je verovatnoca da se radi o uretroprostatitisu pa treba odraditi laboratorijske, bakterioloske i
      ultrazvucne pretrage.
      za to je najbolje da se javite vasem urologu.
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis