Postovani, poslednja 4 dana imam problema sa gasovima u crevima, nadutost u besici, nesto cesce mokrenje i povremen blag bol, osecaj nelagodnosti u genitalijama, konkretnije penisu. Opsti nalaz urina pokazuje da ima malo bakterija. Sta bi to moglo biti? Naravno, poseticu urologa, ali pitam vas za misljenje. I da napomenem, imao sam nezasticen oralni odnos sa nekom devojkom pre 3-4 nedelje, ona je mene zadovoljavala.

    Odgovoreno: 20. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Moze se raditi o uretroprostatitisu pa se javite urologu da se obave potrebne pretrage u tom pravcu
      /laboratorija, bakterioloski pregledi, ultrazvuk/.