Imam malo beličast iscedak iz penisa. Pri tom osećao sam slabe bolove u donjem delu stomaka. Osetio sam i peckanje anusa. Heteroseksualac sam. Uz to malo me je grebuckalo grlo i peckale oči. Po svemu sam mislio da je gonoreja ili hlamidija. Otišao sam u privatnu laboratoriju u ns i uradio bris uretralni-bakteriološki+kvasnice, bris uretralni mikroskopski (go) i bris uretralni chlamydia trachomatis (dif) . Rezultati su da su negativna ispitivanja na chlamydiae tr. I gonoreju. Ipak piše da ima dosta epitelnih ćelija 50, leukocita i gram pozitivnih koka. Šta to sve skupa znači i šta da radim dalje? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 20. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Ponovite uretralni bris na bakterije i kvasnice, kao i na trichomonas vaginalis.
      ako nalazi budu opet negativni, mozete koristiti
      paraprotex tab. I probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com