Primetio sam nekoliko puta u ejakulatu sitne, tvrde crne čestice. One ne budu prisutne prilikom prve ejakulacije, već nakon narednih. Imao sam akutnu upalu koja se smirila nakon desetak dana. U tom periodu sam osećao peckanje nakon ejakulacije. Nakon toga, više meseci nisam imao problema. Uradio sam više briseva i oni su, kao i urinokultura bili negativni. Kakvog porekla mogu biti ove crne čestice, i da li im treba pridavati značaj, pošto su retko kad prisutne u ejakulatu?

    Odgovoreno: 19. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije su posledica upaljene prostate.
      uradite spermokulturu.
      lecenje bi islo po antibiogramu ako se nesto izoluje, a
      nakon toga neki biljni preparat sa antimikrobnim dejstvom.

      poliklinika "bocokic" nikoletine bursaca 8 nis