Imam fimozu i planiram sada operaciju, dugo sam okolevao ali nemam gde moram to da uradim. . . Pitanje za vas. . . Kakve cu komplikacije da imam posle operacije, i zanima me imam jednu crvenkastu promenu na glavicu kruznog oblika, bas kao i otvor fimoze, lako edematozno, jel to nesto opasno ili je samo reakcija na pritisak_

    Odgovoreno: 17. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Promenu koju imate ne mozemo tumaciti bez pregleda.
      posle operacije fimoze ne bi trebalo da imate nikakve komplikacije.
      malo ce boleti dok rana ne zaraste i bit ce problema u pocetku ako
      budete imali erekciju, ali to su uobicajene stvari posle circumcizije.