Primetio sam da se ejakulat nakon ejakulacije vrlo brzo osusi i postane perutav, kao toalet papir, takvu strukturu ima. Ranije se nije tako brzo susio ali je ocigledno prisustvo bakterija uticalo na kvalitet ejakulata. U periodu od septembra do oktobra prosle godine sam popio 3 razlicita antibiotika. Da li ce se kvalitet ejakulata vremenom poboljsati sam ili je neophodna dodatna suplementacija?

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Verovatno je sve ovo kod vas posledica infekcije.
      potrebnim bakterioloskim brisevima izolovati uzrocnika ako je ikako moguce zbog
      pravilne terapije. Ako se radi o polno prenosivim klicama onda se leci i
      partnerka a odnosi su sa zastitom.
      posle terapije antibioticima nastaviti suplementaciju.
      poliklinika "bocokic" nikoletine bursaca 8 nis