Postovani, imam problem sa potencijom. Pijem cijalis povremeno. U zadnje vreme nisam pio jer imam povisene trigliceride totalnu lipermiju krvi. Radio sam mag. Rezonancu glave sa anglografijom i to je sve u redu. Pitanje. Da li smem piti cijalis i ako imam povecane trigliceride?

    Odgovoreno: 11. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Trigliceridi su vam uglavnom poviseni zbog lose ishrane.
      sa vasim kardiologom vidite da li smete da uzimate preparate
      tipa viagre, cialisa. . .