Poštovani nakon što sam na sedištu bicikla uštinuo kanale testisa (ne i testis) uveče sam počeo da pišam krv i to baš obilno a u toku pišanja izbacim i ugrušak od par cm nakon toga nastavi još malo krvi i posle mokraća postane normalna bez krvi. Napominjem da ne osećam nikakve bolove i da sve ostalo sem krvi funkcioniše normalno, ne bolujem od ničega i ne uzimam nikakve lekove ni alkohol. Ovo traje od noćas. Predpostavljam da sam ozledio neki krvni sud i zanima me koliko to može da bude ozbiljno?

    Odgovoreno: 10. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Svako krvavljenje u urologiji moze da bude opasno,
      pa vas molim da vec sutra idete na pregled kod vaseg urologa.

      poliklinika "bocokic" nikoletine bursaca 8 nis