Postovani, zanima me da li sprej glizigen mogu koristiti musksrci i na koji nacin? Dobio sam preporuku urologa da pocnem sa koriscenjem gerpigen spreja od urologa posto devojka verovatno ima hpv virus (ni ja ni ona nemamo simptome) , ali sam u apoteci nasao samo glizigen sprej za koji su mi rekli ds je isti kao herpigen.

    Odgovoreno: 09. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #116922

    • Cuo sam za was gel, pojawile mi se neke bele tacke na glansu, bio sam kod urologa kaze da nisu kondilomi ali moja dewojka je dobila od mene, dal je moguce da koristim sprej posto nemogu da nadjem gel i dal bi imalo efikasnosti. . . . ?