Postovani, kada nalaz spermograma pokaze da nema speratozoida da li je to izlecivo? Napominjem da je to nalaz treceg spermpgrama koji je usledio posle terapije menopurom, trentalom i proxeedom a da su prva dva spermograma imala nalaz oligospermija. Zbunjena sam jer ispada da se posle terapije stanje pogorsalo. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 07. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Jeste nelogicno.
      neka prekine sa prva dva preparata i da uzima samo prooxed
      pa ponovite spermogram za mesec dana.
      mozete na moj meil: bocokic@gmail. Com poslati ranije spermograme
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis