Postovani, u poslednih 10 dana osecam bol u desnoj strani penisa (odmah ispod glavica) kada je u punoj erekciji. Bol je blag ali iritira. Penis mi nije kriv u erekciji. Pre 7 dana osecao sam i peckanje i nelagodnost ali se povuklo posle 2-3 dana koriscenja triderm kreme. Ne primecujem neke promene u izgledu penisa osim malo naglasenijih vena. Inace, pre 2 meseca radjena mi je frenulotomija ali sve je bilo u najboljem redu. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce da se radi o nekoj infekciji pa uradite uretralne briseve na
      bakterije, gljivice, trihomonas.
      druga mogucnost je da pocnete sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tableta
      bez davanja briseva. Videti na www. Suplementi-srb. Com