Postovani! Da li je tacno da sok od zove utice na sterilitet kod muskaraca i da li posle previse onosenja soka moze da se oseca mali bol u testisima? Zelim jos da vas pitam da li previse masturbiranja utice na plodnost? Hvala!

    Odgovoreno: 03. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Znam da zovu koriste za detoksikaciju organizma i da ima jos mnogo dobrih efekata.
      za podatak koji navodite nisam znao, pa ako je tacan to samo potvrdjuje ono da ne treba
      u nicemu preterivati. Vazi i za masturbaciju.