Nekoliko puta do sada sam postavljao nekih pitanja na nekih dobio odgovore na nekih ne ali sada se nadam da cu dobiti odgovor apitanje je pre tri meseca sam nekih slucajem dobio desno bolova i otiso uvece hitno kod lekara da bi mi konstatovali zataenje desnog bubrega poslali me urologu i on je konstatirao nalaz da ima povecanu prostatu 33. 6gr i prepisao mi lek prostamol uno da pijem 7 meseci ali nije u to problem nego da od kada njega pijem ja danju cesto mokrim pa i po 10 puta a da napomenem da pri mikrobioloskom naodu je sve bilo u redu a i psa je bio 1. 1 pa mi interesuje jeli to mokrenje je od tog prostamola ili sta bi moglo biti pozzz stetoskopu i svim koi rade na svakoj problematici i se zanimavaju sa najhumanijim poslom na svetu

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Ne verujem da je ucestalo mokrenje od prostamola ali ga vi ipak iskljucite
      iz upotrebe.
      ponovite laboratorijske preglede krvi i mokrace a uradite i urinokulturu i
      ultrazvucne preglede bubrega, besike i prostate.