Postovani doktore, vec duze vremena izlozen sam, zbog izvesnih porodicnih problema, velikim stresovima. Sada je stres veoma slabiji nego ranije, ali se s vremena na vreme vraca. Imam probleme sa odrzavanjem erekcije tokom polnog odnosa sa svojom devojkom. Iako cu uskoro da se javim lekaru, mislim da je moj problem zasigurno psihogenog porekla. Imam normalne jutarnje erekcije, nocne. Interesuje me: kako moram da imam normalan seksualni odnos dok ne odem kod lekara, mozete li mi reci da li je stetno da u apoteci kupim cialis tablete, kako da ih pijem, koju dozu smem da uzmem i da li ce to biti stetno. To je, naravno, samo privremeno, posto nameravam da ovaj problem resavam redovnim putem. Ipak, moram da imam normalan seks. Petar, 26 godina

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Mozete koristiti cialis. Dozu odredite sami /najniza koja zavrsava /. Ovo je na kratke staze.
      najvaznije je promeniti stil zivota i ishranu prilagoditi po krvnoj grupi ili nekoj drugoj zdravoj
      dijeti.
      dva do tri litra izvorske vode na dan.
      zabrana pusenja, alkohola, uzimanja opojnih droga. . .
      izbegavati stresove i baviti se sportskim aktivnostima.
      koristiti suplementaciju prirodnim suplementima.