Dobro jutro, zanima me tema muska bebi pilula ili ta hormonska inekcija za povremenu sterilnost? Interesuje me gde to moze da se uradi u srbiji ako uopste ima i kolika je cena a u slucaju za pilule gde moze da se kupi naravno prvo bih otisao kod ginekologa na pregled. I zanima me jos prilikom koriscenja dali bi imao ejakulat? Hvala.

    Odgovoreno: 04. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Koliko ja znam, anti bebi pilule za mukarce su jos u fazi ispitivanja.
      danas su vazektomija/podvezivanje/ i upotreba kondoma najefikasnije metode
      koje muskarci mogu koristiti za sprecavanje nezeljene trudnoce.