Poštovani, imam 21 godinu, pre 8 meseci desio mi se problem zvani diskus hernija na mestu l5. Nisam nkada izgubio kontrolu mikcije, mogao sam da se oslanjam na petu i prste, bolovi su prestali izuzev kod dubokog savijanja. Nemam stalne jutarnje erekcije i imam utisak da mi se puna erekcija tokom odnosa ne odrzava 100% . Molim za stručno mišljenje, unapred hvala.

    Odgovoreno: 02. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Discus herniju ne povezujte sa oslabljenom erekcijom.
      oslabljena erekcija je posledica vaseg straha od te mogucnosti.
      pogotovu sto je to bolest koja traje vec 8 meseci.
      ponasajte se normalno.
      malo ishranu uskladite sa krvnom grupom.
      uzimajte malo suplemente a mozete povremeno
      i levitru ili cialis.