Postovani, toliko sam zabrinut da sam morao da vam posttavim pitanje. Kao dete sam imao nespustene testise ali nisam isao na operaciju. Tokom godina a i u pubertetu oni su se spustali i mogli su se napipati u skrotumu. Sada imam 22 godine i uglavnom su u skrotumu s tim sto se ponekad mada neki put i neretko podignu iznad ali se vrate u skrotum. Da li treba da brinem? Vec 3 meseca sa zenom imam nezasticene odnose u zelji da dobijemo bebu ali nam ne uspeva. Zdravstvena knjizica mi je neoverena tako da nisam isao kod lekara. Molim vas da mi kazete da li imamo sanse kod zaceca, toliko zelimo da imamo dete. Da li to vec sad u ovim godinama moze da se izleci ako je to problem? Unapred sam vam zahvalan na odgovoru i pomoci. Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 03. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Tri meseca je kratko vreme za zacece.
      mislim da ne bi trebalo da imate problema ako testise pipate u skrotumu.
      uostalom, posle apstinencije od dva do tri dana uradite spermogram pa ce se
      sve znati.