Imam problem nakon ejakulacije sperme. Javlja mi se bol u celom penisu i traje i do nekoliko sati. Nisam u mogućnosti da imam odnose nakon prve ejakulacije jer je bol dosta jak i penis mi se odmah opusti. Imam problem i sa testisima odnosno često se prehladim i prvo mi "stradaju" testisi. Podignu se gore i ti neki kanali na kojima oni vise jako nateknu i stvaraju mi veoma jak bol, toliko jak da moram da legnem i da se "grejem" da bi se oni opustili i da bi bol nestao. Možda nema nikakve veze ali bolje da napomenem. Bol u penisu je uvek bio prisutan. Od kada sam ušao u pubertet, samo što nisam znao da to nije normalno. Tek skoro sam saznao da to nije dobro. Kontrolisao sam krv i urin i sve je bilo u redu, nemam peckanje nakon uriniranja. Sve deluje u redu ali ja imam bol. Trebam savet

    Odgovoreno: 02. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite i spermokulturu kao i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas i
      gonokok. Da iskljucimo mogucu infektivnu komponentu bolova koji su po mom
      misljenju vezani za prostatu.
      ako ovi nalazi budu uredni onda se javite urologu da se uradi uretrocistoskopija.
      poliklinika bocokic nikoletine bursaca 8 nis

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #116695

    • Ja takođe imam istih problema, zanima me da li neko zna sta je?