Imam 22 godine i prije godinu dana usled povrede penisa pojavila me se neka zila sa leve strane penisa koja je vodoravna, ono sto me brine jeste da se ona ne nalazi na kozi nego na telu penisa. S vremena na vreme se pojavljuje i nestaje, ali je izrezenija ujutru posle jutarnje erekcije. Bio sam kod urologa koji je gledao penis na ultrazvuk ali nije nista vidio. Rekao mi je da bi mogla biti neka upala limfnih sudova i dao mi bostrombin da mazem. E sad me interesuje kako ce mi pomoci taj bostrombin jer vidim da je to slicna krema kao i hepatrombin koju koristi moja mama za prosirene vene. Da li da posetim drugog urologa. ? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 03. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Procitajte na internetu sastav i nacin dejstva bostrombin masti pa ce vam
      biti jasna ideja doktora koji vam je ovu mast preporucio.
      mozete konsultovati jos nekog urologa.