Poštovani, već barem petnaestak godina ima bijele točkice na vrhu penisa. Kako ne svrbe niti uzrokuju nikakve simptome, osim estetskih, nisam im pridavao pažnje. Jedino što mi obično penis ima neugodan smrad. Perem se svaki dan ali ne pomaže. Da li je to normalno? Zanima me da li je moguće da su točkice gljivične ili nekakve bezazlene ciste? Ako su gljivične htio bih to riješiti, a neugodno mi je iči liječniku. Probajte mi preko slike reći što bi moglo biti. Inače, nisu tako u ravnini kože, nego su izdignute, poput sitnih crvića. Hvala vam

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Lici na vrstu polnih bradavica, ali je najbolje da to proverite
      na pregledu.
      ukoliko se radi o bradavicama, onda ih treba odstraniti.
      sa koze prepucijuma uzmite i bris na bakterije i gljivice, a partnerka da
      odradi ginekoloske briseve na bakterije i gljivice.
      za "neprijatan miris"mozete uzeti paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com