Postovani, imam 24 godine i dijagnosticiran mi je prostatitis. Odradio sam terapiju sa antibioticima (zinnat 500) , a nastavljam piti omnic 0, 4. Medjutim, radi se o tome da jednostavno nemam ejakulaciju. Dakle, nemam problema sa erekcijom. U uputstvu pise da je to moguca neuspojava. Zanima me da li ce se to stanje promijeniti sa prestankom terapije navedenim tabletama, i nije li opasno? Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje je da prekinete uzimanje tamsulozina/omnika 0. 4/, i da umesto njega uzmete
      neki uroantiseptik a posle njega biljne preparate/paraprotex, vital man i probiobalance/.
      za vise na www. Suplementi-srb. Com ili na moj meil: bocokic@gmail. Com