Postovani, zovem se dejan imam 24 god i imam problem sa potencijom. Vrlo lako postignem erekciju ali je problem sto je jako kratka i slaba. Bio sam kod urologa, prepisao mi je vijagru, sa njom je ok, ali posle sve je po starom. Interesuje me da li postoje neke tablete koje ce trajno resiti moj problem, a ne privremeno. Inace sam sportski gradjen, treniram redovno i relativno vodim racuna o ishrani. Molim vas da mi pomognete. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovani,

      poštovani,
      najverovatnije da se radi o disfunkciji psihogenog porekla.
      pokusajte malo da izmenite nacin zivota.
      izbegavajte stresove a ishrani posvetite najvecu paznju.
      pokusajte da se hranite po krvnoj grupi.
      zabrana pusenja, alkohola, opojnih materija, anabolika i amino kiselina.
      mozete slobodno koristiti suplemente.
      povremeno koristite pde 5 inhibitore/viagra, levitra, cialis/.
      povremeno uzimajte pde5 inhibitore /levitra, cialis/.