Pre 3-4 dana na vrhu glavica pojavile su mi se sitne bubuljice i crvenilo i jak svrab. Juce se sve to povuklo, ali danas sam primetio perutanje i jaci svrab nego prethodnih dana. Odnose imam samo sa svojom devojkom, siguran sam da i ona ne menja partnera i redovno vodim higijenu. Jel mozete da mi preporucite neki lek, mast? Kako bih sprecio ovo sto mi se desava? Unapred hvala

    Odgovoreno: 30. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje je uzeti bris sa promena na bakterije i gljivice a devojka
      da uradi pregled vaginalnog sekreta.
      do nalaza odnosi su sa zastitom.
      lecenje bi doslo u obzir posle nalaza.